Masa bez tłuszczu

Masa bez tłuszczu

Każdy marzy o zbudowaniu satysfakcjonującej masy mięśniowej, nie gromadząc przy tym tłuszczu. Odpowiedzią na potrzeby tych osób są odżywki typu Bulk.
Białko i węglowodany
Odżywki węglowodanowo-białkowe typu Bulk to znakomity sposób na zbudowanie masy mięśniowej bez tłuszczu. W skład najlepszych produktów wchodzi wysokiej jakości białko oraz węglowodany o zróżnicowanych długościach łańcuchów, dzięki czemu energia uwalniana jest stopniowo i mamy ją przez cały trening już od samego początku. Odżywki tego typu wykazują działanie anaboliczne, czyli stymulujące syntezę białek i budowę masy mięśniowej. Dobra marka jest gwarancją szybkich efektów.
Odżywki na każdy etap treningu
Odżywki węglowodanowo-białkowe ta przygotowywane z myślą o początkujących, jak tez o zaawansowanych sportowcach. Polecane są osobom uprawiającym sport, które mają zbyt niski poziom białka i węglowodanów w organizmie. W wyniku tego nie mogą uzyskać maksymalnej porcji energii. Produkty tego typu wzbogacane są o witaminy, które uczestniczą w procesach energetycznych i wspomagają regenerację.