Pozwala uniknąć niepożądanego efektu jo-jo.

Pozwala uniknąć niepożądanego efektu jo-jo.

Efekty widać już po 3-4 tygodniach.
Odżywki i suplementy z CLA
CLA, czyli sprzężony kwas liniowy to kwasy tłuszczowy, który jest obecny w naszym pożywieniu, jednak w znikomych ilościach. Jest on pożądany przez sportowców, kulturystów, siłaczy, osoby chcące się odchodzić, ponieważ skutecznie redukuje tkankę tłuszczową.
Jak działa? Hamuje, wręcz nie dopuszcza do tego, by komórki tłuszczowe rozrastały się. Innymi jego korzyściami są: przypływ sił witalnych oraz ogromna dawka energii przy regularnym stosowaniu. CLA zwiększa temperaturę ciała, co usuwa pokłady tłuszczu zapasowego i wyzwala potrzebą do działania energię.
Fachowcy wysnuli opinię, iż dzięki CLA można pozbyć się aż 40% tkanki tłuszczowej.
Jakie dodatkowe profity ma ten kwas? Działa silnie antyoksydacyjnie (ma działanie przeciwutleniające). Bardzo dobrze wpływa na stan i wygląd skóry (w tym likwiduje uciążliwy cellulit).
Prócz koncentratu CLA, w tym kwasie linowym znajduje się: kwas foliowy, kwas oleinowy, kwas palmitynowy oraz kwas stearynowy. A jeśli chodzi o preferowane dawkowanie, to zazwyczaj stosuje się 1 maksymalnie 2 kapsułki w ciągu dnia (najlepiej w trakcie posiłku lub zaraz po nim).